دوشنبه بیست و پنجم اسفند ۱۳۹۳
کنسرت نیویورک ابی

با سلام

دیشب ابی عزیز در نیویورک به اجرا ترانه های خاطره انگیزی پرداختند که در این پست برای شما همراهان چند ویدیو از کنسرت دیشب قرار داده می شود. امیدوارم مور پسند شما دوستان قرار بگیره.

وقتی به این آهنگ ها دقت کردم فکر کردم کنسرت 10 سال پیش هستش ولی دیدم این اجراها مال سال 2015 هستش. واقعاً کار بسیار خوبی کرد ابی عزیز که ترانه های قدیمی خودش رو دوباره در کنسرت ها اجرا کردن.

 

به انتظار فصل تو
تمام فصل ها گذشت

اجرای کامل خاکستری

 

همیشه می رفتی
هر لحظه هر ساعت

اجرای این آخرین بار

 

تو یه سایه بودی
هم قد خواب نیمروز من

- - - - - - - - - - - -

نجیب و با شکوه و حیرت آور
تو خاتون تمام قصه هایی

- - - - - - - - - - - -

نیاز من به برای خواستنه
نیاز جویبار به جاری بودنه

اجرای ترکیبی سایه - خاتون - عسل

 

تا یه روز تو اومدی بی خستگی
با یه خورجین قدیمیه قشنگ

اجرای آهنگ درخت

 

ای همیشگی ترین عشق
در حضور حضرت تو

اجرای آهنگ گریز

 

 


برچسب‌ها: کنسرت ابی, کنسرت نیویورک ابی, تور آلبوم جان جوانی
+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 14:46
شنبه شانزدهم اسفند ۱۳۹۳
دانلود اجرای زنده بغض
با سلام

با اجرای زیبا و تصویری با کیفیت بغض در کاباره تهران در خدمت شما دوستان هستم

 

اجرای زنده بغض


برچسب‌ها: ابی بغض, کنسرت ابی در کاباره تهران, اجرای زنده بغض 2015
+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 15:15
یکشنبه دوازدهم بهمن ۱۳۹۳
مصاحبه ابی با مجله جوانان در رابطه با آلبوم جان جوانی

اینروزها تازه آلبوم پربار و شنیدنی «ابی» خواننده محبوب سه نسل دردسترس قرار گرفته، ولی همه جا از آن سخن می رود و مهمترین مسئله، توجه نسل جوان داخل و خارج به این آلبوم استثنایی است. که از سوی کمپانی مستقل ابی تهیه و پخش شده است.

 


• از ابی می پرسم در شرایطی که کمتر خواننده ای به تهیه وپخش آلبوم جدید همت می کند، چه نیرویی و چه عاملی سبب شد تا این آلبوم پربار را به بازار ارائه بدهی؟

ابی می گوید: واقعیت این است که خوانندگانی چون من باید چنین کنند، همکاران عزیزم گوگوش، داریوش و معین و دیگر همکاران در بر ابر دوستداران فراوان خود در سراسر جهان باید آلبوم کاملی هرچندگاه تهیه نمایند، چون سینگل ها و بقولی تک آهنگ ها و موزیک ویدیوها جوابگوی خواسته و آرزوی میلیونها مردم علاقمند موزیک ایرانی نیست.
من این آلبوم را در کمپانی کوچولوی خودمان با هزینه بالایی تهیه کردیم و موزیک ویدیوها در شکل و شمایل یک فیلم و در چند فستیوال بین المللی کاندیدا شده و نشان دهنده هم سطح بودن با موزیک ویدیوهای جهانی است، من فکر می کنم ما اگر به خودمان وهنرمان احترام نگذاریم، انتظار داریم چه کسی بگذارد؟
من با همت و یاری مهشید همسرم و بخصوص فرشید با تلاش شبانه روزی اش، حدود 3 سال ونیم دویدیم، تا زیباترین آهنگها و ترانه ها را تهیه کنیم. آهنگهایی از هنرمند توانا وجوان علیرضا افکاری که قبلا برای گوگوش و داریوش و معین نیز آثار زیبایی ساخته است، ما تهیه این آلبوم را در دبی و ترکیه با حضور بعضی از خالقین اثر چون علیرضا افکاری، افشین مقدم وهمچنین ترانه هایی از پویان بوترابی، داود رحمت اللهی، علی اکبر یاغی تبار، شروع کردیم، همه چیز آماده بود، علیرضا افکاری قرار شد آهنگها را در ایران تنظیم کند و بعد من بروی آنها بخوانم، ولی بمجرد بازگشت به ایران عوامل کار را دستگیر کردند، خودبخود جلوی آثار گرفته شد، چون همه فایل آهنگها و ترانه را هم بردند من آنروزها آماده آخرین تدارکات آلبوم بودم، که چنین پیش آمد، آنروزها، در فضای تاریکی که برای من بود ناچار شدم با ملودیهایی که داشتم با منوچهر چشم آذر دوست نازنین هنرمندم صحبت کنم و تنظیم 8 آهنگ را به او سپردم، درهمین راه محمد ناهیدی هنرمند خوب از تورنتو به یاری آمد 2 آهنگ را تنظیم و یک آهنگ هم گروه زرتشت تنظیم کرد. 11 آهنگ و ترانه که بجرات برای سلیقه های مختلف ساخته شده بود آماده شد تا در یک آلبوم جای گیرد. چون عقیده دارم هر آلبومی باید خصوصیات و تفاوت های خود را داشته باشد، همه آنها که آنرا شنیدند تائید کردند که این آلبوم با تغییر و تحولی بنیادی همراه است، سبک و سیاقی جدید دارد.

 

از سویی آهنگها و ترانه ها حال وهوای ایران را دارد، از سویی قالب همیشگی مرا عوض نکرده ولی با تفاوت ها ودگرگونی هایش، تازه وپر از طراوت جوانی چون نام آلبوم «جان جوانی» است.


• بنظر می آید که تهیه آلبوم دو سه سالی طول کشید؟

ابی می گوید: کمتر کسی باور می کند، که وقتی ما بعد از یکسال و نیم آلبوم را در دبی و ترکیه آماده ساختیم، دیگر همه چیز برای اعلام تاریخ پخش آن نیز تدارک دیده شده بود، ولی وقتی بچه ها در ایران گرفتار شدند، همه امیدهایمان از دست رفته بود ولی باز هم عشق به مردم، که همیشه حامی بیدریغ و بی شیله پیله ما بوده اند.


• بروی سایت ها و در محتوای حرف ها و درد دل هایت با مردم، چند جمله شنیدم که به دلم نشست اینکه گفتی از مردم میخواهم ما را حمایت کنند، سی دی اورژینال بخرند و روی مرا زمین نیاندازند.

 ابی می گوید: این ها حرف دل من بود، ما که در داخل ایران امکان فروش آلبوم را نداریم که میتوانست میلیونی باشد، به همین جهت به مردم داخل گفتیم نوش جان تان، هر کاری دلتان می خواهد بکنید و همچنان یاور من باشند اما از ایرانیانی که در اروپا، امریکا، کانادا، استرالیا هستند، انتظار دیگری دارم، نه تنها من، بلکه همکارانم که دست به تهیه آلبوم میزنند.از این مردم آگاه، تحصیلکرده و آشنا با قوانین روز توقع دارند، وقتی آنها برای تهیه یک آهنگ یا یک آلبوم یک خواننده امریکایی، مبلغی کم یا زیاد می پردازند، مسلما می توانند ازخواننده ایرانی خودشان هم حمایت کنند ما که برای تهیه یک آلبوم مخارج هنگفتی را تحمل کردیم، انتظار داریم مردم با پرداخت 99 سنت برای هر آهنگ این زحمت شبانه روزی 3 سال ونیم را به نوعی جبران کنند، به ما انرژی بدهند تا باز هم آلبوم تهیه کنیم.

 

شاید مردم ندانند که همکاران خواننده، آهنگساز، ترانه سرا، تنظیم کننده، اینروزها با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارند 95 درصد از خوانندگان پرکار دیروز، اینروزها بیکار هستند یا با کمترین دستمزد بروی صحنه ها میروند و می خوانند و بیشترشان اینروزها در انزوا و سکوت بسر می برند درحالیکه همت مردم و خرید هر آهنگ 99 سنت، همه آنها را دوباره به میدان می آورد، به آنها جان تازه می بخشد اگر مردم این آلبوم ها را از مغازه های ایرانی بصورت اورژینال بخرند، در ماندگاری موسیقی ایرانی نقش حیاتی بازی می کنند من وقتی گفتم انتظار دارم مردم روی مرا که سالها برایشان خوانده ام زمین نیاندازند، تنها برای خودم نگفتم، برای همه همکارانم گفتم خوب توجه کنید، اگر حتی نیم میلیون از مردم ما، فقط 99 سنت برای هر آهنگی بپردازند، چه اتفاقی برای جامعه موزیک ما می افتد.


• در چنین شرایطی فکر نمی کنی یک انجمن و یا خانه هنرمندان می تواند نقش سازنده ای داشته باشد؟

 ابی می گوید: من و چند تن از همکارانم هنوز بدنبال براه انداختن چنین مرکزی هستیم، من می بینم که ستار، شهبال شب پره و دیگر دوستان همچنان وقت می گذارند، ما هنوز امید داریم، چون اگر خوب توجه کنید با چنین شرایطی آینده موزیک ما تاریک است اگر همت نشود، اگر راه حل درست پیدا نشود، در طی سالهای آینده، هیچ خواننده، آهنگساز و ترانه سرا، تنظیم کننده ای برپا نخواهد بود.


• آلبوم جان جوانی با چند آهنگ همراه است؟

 ابی می گوید:آلبوم با 11 آهنگ و ترانه همراه است، که 4 تا موزیک ویدیوی «بغض» و «آخرین بار» را به بازار دادیم بعد ویدیوی جان جوانی وهمچنین حبس را در راه داریم.
من از همان آغاز پشتیبان خوب و آگاهی چون مهشید همسرم را داشتم و یک موتور پرقدرت و سازنده چون پسرم فرشید که بمن نیروی پایان ناپذیری می بخشید این آلبوم بدون زحمات و لطف این عزیزان و همچنین آثار زیبای هنرمندانی که نام بردم، یاری منوچهر چشم آذر امکان پذیر نبود.


• یک دوره کنسرت های با شکوه و موفق را با گوگوش پشت سر گذاشتی و اینک چه احساسی داری؟

 ابی می گوید: این دوره، دوره زیبایی در کارنامه هنری من بود، پر از تجربه بود، واقعا از همکاری با گوگوش عزیز خوشحال بودم کار کردن با گوگوش پر از خاطره و لذت بود، ولی همه چیز تنظیم شده پیش رفت، مهر و تشویق مردم مهمترین عامل بود و امیدوارم در آینده باز هم این همکاری ادامه یابد.

 

 


برچسب‌ها: ابی, مجله جوانان, مصاحبه ابی با مجله جوانان, مصاحبه ابی در رابطه با آلبوم, جان جوانی
+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 14:18
دوشنبه پانزدهم دی ۱۳۹۳
تور کنسرت آلبوم جان جوانی
  


 

با سلام

ابی عزیز در ماه April دو کنسرت در کشورها اتریش و آمریکا برگزار می کنند. جهت اطلاع از کنسرت آمریکا می تونید از لینک زیر استفاده کنید:

کنسرت New York

بی صبرانه منتظر این دو کنسرت هستیم، کنسرتی که از آلبوم جان جوانی هم خوانده می شود. فعلاً پوستری از آلبوم ابی در آمریکا موجود نیست.

 

کنسرت ابی در شهر نیویورک در تاریخ 14 مارچ 2015 برگزار می شود

کنسرت ابی در شهر وینا در تاریخ 4 آپریل 2015 برگزار می شود

 


برچسب‌ها: تور کنسرت آلبوم جان جوانی, تور جان جوانی
+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 14:20
شنبه بیست و نهم آذر ۱۳۹۳
دانلود آلبوم جان جوانی

دوستان بسیاری در مورد مجموعه البوم جدید ابی از من در پیامهای فراوان سوال کردند نقد کردند و تشویق هم کردند.
خیلی کوتاه و مختصر دوست داشتم بنویسم تا شاید کمی از زیر بار این همه فشار روانی و سوالها و ... ذهنم رو خارج کنم
کل مجموعه ملودیهایی بوده که توسط خودم ساخته شده بود به واسطه دستگیری من در سال 91 و قطع همکاری من با ابی طبق قرارداد 8 ترک این مجموعه در زمان پرداختهای نهایی چه در ترانه چه در ملودی و چه در تنظیم از سمت من نیمه تمام رها شد.
مدیران تولید این مجموعه از روی داشته ها و ماکتهای من شروع به باز سازی و تکمیل اثار توسط تنظیم کننده های دیگر کردند که من هم همزمان با شما نتیجه نهایی رو میشنوم و هیچ نظارتی در تغییر مضمون ترانه در تنظیم و میکس و مسترینگ نظارت وکال و..... نداشتم
صحت این گفتار هم همان ماکت تنظیم خودم برای کار اخرین بار بود که قبل از ویدیو منتشر شد و لو رفت که حتما شنیدید که کاملا اختلاف سلیقه اجرایی من با کار نهایی در این اثر مشهود هست
بنابراین هر تشویق و هر نقدی که به اجرای این اثار دارید رو خواهش میکنم مستقیما به عوامل تولید این مجموعه انتقال بدید که طبیعی هست که اونهام تلاش خودشون رو برای رضایت مخاطبشون انجام دادن


 

با سلام خدمت طرفداران محترم

 

جان جوانی

حبس

دنیای آرزو

بغض

بی اعتنا

غمنومه

بهت گفتم

یه مردی

فصل بی قراری

آخرین بار

بغض (ورژن جدید)


برچسب‌ها: دانلود آلبوم جان جوانی با کیفیت 320
+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 13:11
سه شنبه بیست و پنجم آذر ۱۳۹۳
آهنگ جان جوانی
افشین مقدم

ای مراقب چراغ نفس من در باد (شهیار قنبری )
این مصرع زیبا از "شهیار قنبری" نازنین همیشه ملکه ذهنم بوده و هست یک دست نامرئی همیشه مراقب بهترین ترانه هایم بوده و هست که همیشه با گذر زمان بهترین هایم به اهلش رسیده و با بهترین صداها اجرا شده که اگر قصه تولید تک تک ترانه هایم رو بگویم که چه رازی در آنها نهفته است و از لحظه سرایش تا تولید از بابت شرایط پیچیده زندگی هنری ام چه مسیر پر پیچ و خمی را طی کرده اند تا در نهایت به اهلش برسند مطمئنن برای مخاطب جالب توجه خواهد بود
تقدیم به شما با عشق
جان جوانی
برای با تو بودنم راه ِ ستاره رفته ام
هر سفر ثانیه را ، من به شماره رفته ام
هزار پنجره نگاه ، در انتظار ساختم
روح ِ غرور مرده را در اشک خود شتاختم
جان جوانی مرا ، پیر ِ ترانه کرده ای
زبان ِ احساس ِ مرا تو عاشقانه کرده ای
اسم ِ مرا صدا بزن ، به قصه دعوتم بکن
به خواب روی ِ شانه ات ، بیا بد عادتم بکن
"مرا به خلوتت ببر" جان بده به نگاه من 1
ببوس تا پاک شود ، در عشق ِ تو گناه ِ من
شبانه با نگاه تو ، رنگ سپیده می شود
گُل از تماشای رُخَت چه آب دیده می شود
پیش ِ شراب چشم تو ، باده کنار می رود
سری که گرم ِ عشق توست به سمت ِ دار می دود

1: این چهار پاره کلاسیک که البته با دید اجرا و نگاه موسیقایی سروده شده است را سالها پیش سرودم بحث توارد یعنی ورود مصرع یا واژ ه یا ترکیبات شاعر دیگردر شعر شاعری دیگر همیشه وجود داشته است که البته از رزومه ی کاری خود شاعر به راحتی می توان تشخیص داد که سرقت است یا توارد ؟! این نیم مصرع را سالها پیش از من استاد ایرج جنتی عطایی چنین سروده اند : (منو بگیر از همهمه ، منو به خلوتت ببر) که به صورت کاملن اتفاقی و ناخودآگاه در ترانه جان جوانی ورود کرده است رزومه کاری من ثابت می کند که همیشه بی نیاز از چنین تقلیدهایی بوده و هستم بعد از ریلیز شدن این ترانه یکی از دوستان نزدیکم به من یاد آوری کرد چون اگر در هرمرحله ای از تولید این ترانه متوجه می شدم حتا تا مرحله موزیک ویدیو باور کنید از ورودش به ترانه ام جلوگیری می کردم فکر می کنم خود خواننده و همسرش در این سالهایی که با هم همکاری داشته ایم با روحیات کاری و حرفه ای من آشنایی دارند که چه قدر در مورد مسائل این چنینی وسواس دارم و می توانند شاهدی بر این مدعا باشند به هر تقدیر به رسم ادب حرفه ای سعی کردم در پانویس این ترانه به این مورد اشاره کنم که توارد بوده است

 

برای با تو بودنم راه ستاره رفته ام

هر سفر ثانیه را من به شماره رفته ام

هزار پنجره نگاه در انتظار ساخته ام

روح غرور مرده را در اشک خود شناخته ام

جان جوانی مرا پیر ترانه کرده ای

زبان احساس مرا تو عاشقانه کرده ای

اسم مرا صدا بزن به قصه دعوتم بکن

به خواب روی شانه ات بیا بد عادتم بکن

جان جوانی مرا پیر ترانه کرده ای

زبان احساس مرا تو عاشقانه کرده ای

مرا به خلوتت ببر جان بده به نگاه من

ببوس تا پاک شود در عشق تو گناه من

شبانه با نگاه تو رنگ سپیده میشود

گل از تماشای رخت چه آب دیده میشود

پیش شراب چشم تو باده کنار میرود

سری گرم عشق توست به سمت دار میرود

جان جوانی مرا پیر ترانه کرده ای

زبان احساس مرا تو عاشقانه کرده ای

اسم مرا صدا بزن به قصه دعوتم بکن

به خواب روی شانه ات بیا بد عادتم بکن

جان جوانی مرا پیر ترانه کرده ای

زبان احساس مرا تو عاشقانه کرده ای

مرا به خلوتت ببر جان بده به نگاه من

ببوس تا پاک شود در عشق تو گناه من

 ترانه سرا: افشین مقدم 

آهنگساز: علیرضا افکاری 

تنظیم: محمد ناهیدی

دانلود آهنگ صوتی جان جوانی  

با تشکر از سایت نکس وان Nex 1


برچسب‌ها: دانلود جان جوانی ابی, جان جوانی ابی, متن ترانه جان جوانی, جان جوانی مرا پیر ترانه کرده ای
+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 14:15
سه شنبه هجدهم آذر ۱۳۹۳
آلبوم جان جوانی

افشین مقدم : دوستان عزیز توجه داشته باشید متن فوق ارتباطی با متن ترانه جان جوانی ندارد این متن احساس شاعراست برای کل اثارش در آلبوم جان جوانی:

 

جان ِ جوانی مرا پیر ترانه کرده ای ...

 

جان ِ جوانی
جان جوانی
اگر هرجای جهان رفتی ، کشف حجاب کردی و همگان زیبایی ات را ستودند ... و کسی نفهمید خالقت کیست ؟! در آن جمعی که عاشقانه تو را می خوانند ، تو را زمزمه می کنند دستان بسته ام ، باز نشد تو را در آغوش بگیرم ، ببوسم ، مستانه با تو برقصم ، بگویم من شاعرت هستم ، به یاد من باش به یاد مردی که تمام ِتو را واژه به واژه ، خط به خط ، ، پیچ در پیچ ، جاده به جاده ،سفر به سفر با اشک ، با آه ، با خون دل سرود
به یاد من باش ...

 

 


 

بسيار هيجانزده هستم كه به زودی، در تاريخ بيستم دسامبر آلبوم جديدم پخش خواهد شد، تهيه آلبوم "جان جوانی" سه سال به طول انجاميند و در اين راه با مشکلات متعددی هم مواجه شديم ولي نهايتا از نتيجه كار بسيار راضي هستم.

آلبوم شامل يازده آهنگ است. دو آهنگ بغض و آخرين بار که به صورت موزیک ويديو به شما تقديم شد، كه بازتاب بينظيری داشت.

تشكر مخصوصی دارم از تمامی دست اندر كاران اين آلبوم فوق العاده. سينگل و تك ويديوی "جان جوانی" به كارگردانی ياسمين آشا، كارگردان جوان و خوش ذوق، در تاريخ پانزدهم دسامبر، پنج روز قبل از پخش آلبوم به شما هديه خواهد شد.

ويديوي "حبس" هم از كارهای زيبای آلبوم است با كارگردانی نويد اخوان يكی از استعدادهای برجسته سالهاي اخير، كه در ماههای آینده شاهد آن خواهيد بود.

اميدوارم كه شما دوستانم هم به اندازه خودم خوشحال و هيجانزده باشيد، و نهايتا از كساني كه امكان تهيه آلبوم را به شكل قانوني دارند، تمنا مي كنم كه كمكي باشند به موسيقی بی پشتيبان، بي رمق و تنهای در تبعيد. هر سی دی اوريجینال و هر آهنگی كه بطور قانونی از آی تونز خريداری ميشود، خونی است تازه به شريانهاي موسيقی تبعيدي.

موسيقي ايران در تبعيد در شرايطي بس بغرنج قرار دارد، و تنها پشتيبان هميشگی آن شما بوديد و هستيد و خواهيد بود. فقط و فقط به كمك شما چراغ موسيقی تبعيدی ما، در عرض سي و پنج سال گذشته روشن مانده است. اين تقاضای من است نه فقط برای آلبوم جديد خودم بلكه براي كارهای همه همكارانم، اطمينان دارم رويم را زمين نمي اندازيد چرا كه در عرض تمامی اين سالها پشت و پناهم بوديد.


 

 

این آخرین باره من ازت می خوام
برگردی به خونه
این آخرین باره من ازت می خوام
عاقل شی دیوونه

خودم کمتر از تو نفس می کشم
که سهم هوامو ببخشم به تو
تو حرف زیادی داری با خدا
بگو تا خدامو ببخشم به تو

بهت گفتم نرو گفتی
دلیلی داره هر رفتن
بهت گفتم بمون گفتی
بهونه ای می خواد موندن

تو در اوج غروری و حالا وقت فرودت نیست
منم چیزی ازت می خوام که شاید در وجودت نیست

من و تو ما شده بودیم
عذابم می ده من بودن
با داغ دوری از دستات
یه عمری تن به تن بودن

تو از غمنومه سرریزی من از خون قناری‌ها
به مسلخ می‌کشن پاتو به جرم سربه‌داری‌ها
به پرواز پرستوهای مسلخ‌دیده مؤمن باش
زمین از غیرممکن‌ها پره اما تو ممکن باش...


برچسب‌ها: آلبوم جان جوانی, ترانه های آلبوم جان جوانی, توضیحات ابی درباره جان جوانی, زمان انتشار آلبوم جان جوانی
+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 8:45
دوشنبه بیست و ششم آبان ۱۳۹۳
دیدار دو هنرمند قدیمی در کاباره تهران
بسیار خوشحالم که دیشب شاهد هنر نمایی دوست نازنیم، ستار عزیز بودم و سر فرصت به صدای شیوایش دل سپردم. نفست گرم ستار جان

 

 

 

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 9:9
شنبه هفدهم آبان ۱۳۹۳
من رویایی دارم

چهارشنبه... شامگاه 7 آبان،ساعت 19...برنامه ی خبری تحت عنوان "مجله خبری"...شبکه 1 صدا و سیما ----- ساعت 20:30 ،برنامه ی خبری 20:30...شبکه 2 صدا و سیما...
خبر دوم خبر ها با تیتر "به نام خوانندگان داخلی-به کام خوانندگان لس آنجلسی" یا چیزی شبیه به این روی آنتن رفت...
باشگاه خبرنگاران که این روزا بیشتر به تخریب و تحقیر افراد مشغوله، در گزارشی تازه،اقدام به تخریب "یغما گلرویی" و آثار وی کردند...جدا از توهین به یغما و شطرنجی نشون دادن خود یغما... گوینده گزارش،حین پخش موزیک ویدیو "رویای ما" که قبلتر،از ابی و شادمهر، تحت عنوان "اسطوره های بادکنکی" یاد کرده بودند، در باب یغما گفت: او هم برای خوانندگان وطنی شعر میگوید،هم برای خیلی از کلیپ های ضد انقلابی خوانندگان آنور آبی با کارنامه های سیاه"...و پس از اون پخش قسمتهایی از صحبتها و مصاحبه های یغما، از جمله با BBC فارسی...و در انتها پخش آهنگها و صحبتهای "شاهین نجفی"...
فارغ از حرفهای راست یا دروغ این گزارش،شاید خیلیا این سوال تو ذهنشون به وجود آمد که اگر همین "اسطوره های بادکنکی" نبودند،چه کسانی موسیقی ایران رو بعد از انقلاب 57 ،خارج از کشور ادامه میدادند...چه کسی موسیقی ایران رو بعد از انقلاب 57، داخل کشور راه مینداخت؟؟؟
خوب اگه بنا به تخریب یغما گلرویی هست،پس دیگه چرا مجوز کار و کارگاه ترانه و چاپ کتاب بهش میدین...اگه شادمهر،ضد انقلاب هست پس چرا هنوزم که هنوزه ملودی ها و کارهای زمانی که داخل ایران بود رو پخش میکنید...چرا آهنگ "گل یاس" که برای حضرت زهرا (س) اجرا کرده رو تو رادیو پخش میکنید... اگه ابی اسطوره ی بادکنکی هس،پس دیگه چرا شعرش رو در برنامه ی "سیمای خانواده" تو شبکه 1 ،دکلمه میکنید...چرا آهنگ "خلیج" با اجرای "قاسم افشار" رو پشت سر هم تو شبکه ها پخش میکنید...چرا با استفاده از کاراکتر "شب نما" در "شاهگوش" به تمسخر ابی و پر کردن جیب های خودتون میپردازین...چرا تو خنده بازار،ادای ابی رو در میارین؟؟؟
کجای کار "رویای ما" که پیام همبستگی و صلح داشت،توهین بود؟؟؟
اگر با فحاشی و هتک حرمت به ناموس و مادر یک فرد مسلمان،کارنامه سفید میشه،همون بهتر سیاه بمونه...جالبه بدونید طبق اصل 39 از فصل سوم قانون اساسی، (((هتک حرمت و حیثیت کسی که به حکم قانون دستگیر،بازداشت،زندانی و یا تبعید شده باشد،به هر صورت که باشد ممنوع و موجب مجازات است.))) در صورتی که "حمید ماهی صفت" در برنامه ای متاسفانه به تمسخر و پس از اون هتک حرمت به مادر ابی پرداخت...
+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 9:41
جمعه دوم آبان ۱۳۹۳
تور نوستالژی

Googoosh & Ebi Live in Concert - Upcoming Nostalgia Tour dates:

VANCOUVER BC - 08 November - UBC Thunderbird Arena
WASHINGTON DC - 28 November - The Patriot Center
SAN JOSE CA - 29 November - San Jose Event Center
COLOGNE (Köln), GERMANY - 20 December - Köln Arena
LONDON, ENGLAND - 23 December - SSE Arena


+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 11:37
چهارشنبه نهم مهر ۱۳۹۳
اخرین بار و بغض

 

مفتخریم که اعلام کنیم بعد از سه سال کار در استودیو بر روی آلبوم جدید ابی، دو موزیک ویدیو جدید ابی که در غالب فیلم موزیکال کوتاهی برای دو آهنگ "بغض" و "آخرین بار" از آلبوم جدید ابی ساخته شده در تاریخ 5 اکتبر 13 مهر - از فیس بوک ابی پخش میشود که این فیلم نامزد فستیوال فیلم خورشید و شن هم هست.

4 موزیک ویدیو اول آلبوم با کارگردانی نوید اخوان و یاسمین آشا از طریق کمپلانی آونگ پخش میشود، ویدیوی سوم هم همزمان با پخش آلبوم در تاریخ 20 دسامبر منتشر میشود.

نسخه آزمایشی و تستی آهنگ آخرین بار متاسفانه چند ماه پیش از انتشار رسمی این آهنگ در ایتنرنت پخش شد و با استقبال خوبی همراه بود، امیدواریم که از تنظیم نهایی این آهنگ در موزیک ویدیو لذت ببرید.

 

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 20:31
چهارشنبه بیست و ششم شهریور ۱۳۹۳
چند عکس از کنسرت گوگوش و ابی در Honda Center

 

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 7:42
شنبه پانزدهم شهریور ۱۳۹۳
سایه و پویا، پر سر و صداترین عروس و داماد سال

 


 

"سايه"‌ و "پويا" پر سر و صداترين عروس و داماد سال
گزارشی ویژه از "مجله بین المللی تهران Tehran Magazine"

•هميشه اين سؤال در ذهن پدر و مادران مهاجر ايراني موج مي زند كه آيا وقتي فرزندانشان به سن ازدواج مي رسند و پاي سفره عقد ايراني مي نشينند، با همان خلق و خوي ايراني به خانه بخت مي روند و يا آنكه مغلوب فرهنگ كشور ميزبان شده و دنياي ديگري را براي خود پي ريزي مي كنند؟
اين كنجكاوي پدرانه و مادرانه به اين دليل است كه ايرانيان به حفظ روابط صميمانه خانوادگي اهميت فراواني مي دهند و دوست دارند فرزندانشان با خلق و خوي ايراني و متأثر از فرهنگ چندين هزار ساله خويش به خانه بخت روند.
خوشبختانه عروس و دامادي كه اخيراً به خانه بخت رفته اند و گزارش اختصاصي عروسي آنها در مجله بين المللي تهران با استقبال فراواني رو به رو شد و سايت اينترنتي مجله تهران با بيش از 20هزار هيت آنها را تبديل به پر سر و صداترين عروس و داماد سال كرد، اين هفته در دفتر مجله تهران حضور يافتند و ديديم عروس و داماد با آنكه بزرگ شده ي آمريكا هستند و در اينجا پرورش يافته اند، چنان خلق و خوي ايراني در آنها موج مي زند كه باعث خوشحاليست.
چرا كه پدر عروس "ابي" خواننده محبوب و آقاي صدا، و مادر او "فروزه مقدادي– حامدي" است كه هر دو به فرهنگ و ادب و هنر ايران ارج مي نهند.
پدر داماد نيز دكتر "پيمان اعرابي" و مادر او "گيتي سرباز" از جمله مردان و زناني هستند كه در دوران مهاجرت هميشه به فرهنگ كشور خود تكيه داشته اند.
وقتي عروس و داماد وارد مجله تهران شدند، با همان خلق و خوي ايراني خود، تشكر فراواني از مجله داشتند كه گزارش و عكس هاي عروسي آنها را به دورترين نقاط دنيا رسانده و هر روز صدها اظهار نظر خوب و مثبت از طريق فيسبوك و تلفن هاي خود دريافت مي دارند. عروس و داماد گفتند گزارش اختصاصي مجله تهران براي ما سوپرايز بود و به همين خاطر اينجا هستيم. با آمدن عروس و داماد به دفتر مجله تهران بهترين موقعيت دست داد تا با آنها گفتگو كرده و چند سؤال خصوصي و غير خصوصي طرح كنيم كه سؤالات با خنده و شوخي همراه بود و "سايه" و "پويا" صميمانه به آنها پاسخ دادند.
از سايه پرسيدم: مادرت فروزه هميشه مي گفت سايه دختر آرام و درسخواني است و سرش در درس و كتاب است، پس چطور با پويا آشنا شدي؟
سايه گفت: مادرم درست مي گفت، من اصلاً به فكر داشتن دوست پسر و ازدواج نبودم و دلم مي خواست كه هر چه زودتر درسهايم را تمام كنم. البته با دوستانم رفت و آمد داشتم كه بيشتر آمريكايي بودند. آن هم به دليل درس و دانشگاه. يكي از دوستانم "رضا خاكسار فرد" بود كه يك روز همه را دعوت كرد تا به خانه دوستش پويا برويم و در آنجا فيلم تماشا كنيم. اين اولين باري بود كه پويا را مي ديدم. اما نگاه ها كار خود را كرد و به جاي اينكه فيلم تماشا كنيم، مرتب به يكديگر نگاه مي كرديم.
از سايه پرسيدم: پويا مي دانست كه تو دختر ابي هستي؟
– نه! اصلاً خبر نداشت و من هم نگفتم. از همانجا بود كه دوستي ساده ما شروع شد. يك سال بعد كه پويا با خاتون خواهرم در دانشكده حقوق هم كلاس شد درباره من با او صحبت كرد و خاتون هم به من گفت پويا پسر خوبي است و مي تواني به او اعتماد كني. همين باعث شد تا يك شب با هم به كلاب برويم كه بعد از آن او را به مادرم فروزه معرفي كردم. پويا هم مرا به مادرش گيتي سرباز معرفي كرد و خلاصه آشنايي ما رسميت يافت. يك ماه بعد نيز پدرم ابي از ماجرا با خبر شد.
به سايه گفتم: اما هفده سال طول كشيد تا ازدواج كرديد. چرا؟
– درست است، براي آنكه بايد درسمان را تمام و خود را براي يك زندگي تازه آماده مي كرديم.
از سايه مي پرسم: دوست داشتي با يك آمريكايي ازدواج كني يا يك ايراني؟
– گفتم كه زياد به فكر اين چيزها نبودم اما وقتي پويا را ديدم خوشحال شدم كه ايرانيست و الان هم خوشبخت هستم كه با يك ايراني ازدواج كرده ام چون احساس مي كردم با غير ايراني زندگي كردن براي من مشكل است.
از پويا مي پرسم: تو چي؟ دوست داشتي با يك دختر آمريكايي ازدواج كني يا يك دختر ايراني؟
– البته من دوست دختر داشتم، اما ايراني نبودند، به فكر ازدواج هم نبودم. اما وقتي با سايه آشنا شدم از نظر فرهنگي ديدم چقدر به هم نزديك هستيم و راحت حرفهايمان را به هم مي زنيم و احترام يكديگر را نگه مي داريم.
از پويا مي پرسم: چه موقع فهميدي سايه دختر ابي است؟
– وقتي با خانواده سايه آشنا شدم از آن به بعد فهميدم با مسؤليت بزرگي رو به رو هستم.
به پويا مي گويم: حس مي كنم كه با فرهنگ ايراني ارتباط عميقي داري. آيا با چنين حسي مثل آمريكايي ها بچلر پارتي هم گرفتي؟
– من اينجا بزرگ شدم. ولي خودم را ايراني مي دانم. به خصوص از وقتي با سايه آشنا شدم. اما اينجا هم براي خودش چيزهاي جالبي دارد. همانطور كه سايه برايدال شاور داشت، من هم بچلر پارتي با دوستانم در لاس وگاس داشتم كه ابي پدر سايه هم به ما ملحق شد و قرار شد هر چه آن شب اتفاق افتاد در همان لاس وگاس بماند. اما بايد بگويم كه خيلي خوش گذشت.
ادامه از صفحه قبل
در اينجا از عروس و داماد مي پرسم حالا كه بعد از هفده سال دوستي پاي سفره عقد نشستيد و عروسي جالبي گرفتيد، چه چيز اين عروسي براي شما بسيار جالب بود؟
عروس و داماد گفتند: هم بستگي خانوادگي. خانواده و آشنايان داماد از سراسر نقاط دنيا آمده بودند. خانواده عروس و دوستان آنها هم جمع شده بودند. ما هنوز هم بعد از شب عروسي دور هم جمع مي شويم و از بودن در كنار يكديگر لذت مي بريم. دلمان نمي خواهد از هم جدا شويم. پدر و مادرهايمان براي ما خيلي زحمت كشيدند. پدر و مادر پويا دكتر پيمان اعرابي و گيتي سرباز در تمام مدت تلاششان اين بود كه عروسي خوب برگزار شود و مهمان هاي عزيزمان لذت ببرند.
سايه گفت: ابي و فروزه، پدر و مادر عزيزم و مهشيد جان خيلي زحمت كشيدند و از هر جهت هر دو خانواده، ما را حمايت كردند و با ما همراه و هم فكر بودند. مخارج عروسي به عهده پويا بود وابي و مهشيد نيز در اين زمينه سهم عمده اي داشتند كه پويا تشكر فراوان خود را از كمك هاي معنوي و مادي ابي و مهشيد ابراز داشت. من براي اين عروسي يك سال برنامه ريزي كردم. پويا هم چون به سليقه من اطمينان داشت، كارها را به عهده من واگذار كرده بود و هر وقت كه لازم بود به من كمك مي كرد. براي اينكه همه چيز مطابق سليقه مهمانان، كه همه فاميل و خودماني بودند، باشد چندين بار به خانه آقاي "احمديان" دوست پدرم رفتم كه نهايت همكاري را با من داشتند. آقاي احمديان و همسرشان خانم "مهناز احمديان" و همينطور فرزندان آنها در اين مدت خيلي زحمت كشيدند كه صميمانه من و پويا از آنها سپاسگزاري مي كنيم.
به سايه مي گويم: در گفتگويي كه با مادرت فروزه، پدرت ابي و مهشيد همسر ابي داشتم آنها توضيحاتي درباره همه چيز دادند كه در مجله تهران منعكس شد، اما چون ممكن است به خاطر هيجان عروسي نكاتي از يادشان رفته باشد، اگر دوست داريد و نكته اي هست به آن اشاره كنيد.
سايه مي گويد: من فكر مي كنم همه چيز را گفته اند. فقط بايد اضافه كنم كه پدر و مادر پويا هم در اين مدت خيلي زحمت كشيدند و پا به پاي بقيه براي خوشحالي و شادي ما حركت مي كردند. سفره عقدي كه گيتي سرباز، مادر پويا چيد به قدري زيبا بود كه همه را به تحسين انداخت. چون او بيزينس "سفره عقد حنا" را دارد و در اين كار مهارت و تجربه فراواني آموخته است و تلاشش اين بود كه سفره بسيار زيبايي براي ما بچيند.
در اينجا پويا گفت:
– پدرم دكتر پيمان اعرابي، مادرم گيتي سرباز و برادرم پرهام براي خوشبخت شدن من و سايه سنگ تمام و هر قدمشان هماهنگ بود با قدمهايي كه ابي، فروزه، خاتون، عسل، مهشيد و فرشيد برادر ناتني سايه براي شادي ما برمي داشتند. در عروسي هم پرهام، برادرم "بست من" بود و خاتون و عسل هم "برايد ميد" سايه بودند. البته اين را هم اضافه كنم كه هديه عروسي من از پدر، مادر و برادرم 3 چك نقدي 5 رقمي بود. مادرم نيز به سايه يك ست گردنبد، دستبند و گوشواره الماس هديه كرد.
از سايه و پويا مي پرسم: خطبه عقد را چه كسي خواند و مهريه عروس چقدر است؟
هر دو مي خندند و مي گويند: ما با عشق ازدواج كرديم و عشق هم ضامن ازدواج ما تا ابد خواهد بود. البته مهريه ما يك جلد قرآن، يك شاخه نبات و يك آينه شمعدان است. خطبه عقد هم كه به صورت ايراني انجام شد، توسط دوست خانوادگي پويا كه استاد دانشگاه سانتابارباراست و دكتر "بازايي" نام دارد انجام شد كه مراسم آن براي ما و همه جالب بود.
در اينجا از عروس و داماد مي پرسم: براي داشتن فرزند چه نقشه اي در سر داريد؟
هر دو بلافاصله مي گويند: ما دو تا فرزند مي خواهيم كه الان هم موقع آن است.
در اينجا سايه مي خندد و مي گويد: پدرم ابي وقتي در شب عروسي مرا در آغوش گرفت گفت كه من 9 ماه ديگر بايد نوه ام را در آغوش بگيرم. بنابراين بايد اين خواسته را برآورده سازيم.
مي پرسم: حتماً در ماه عسل؟
پويا و سايه مي گويند: گرچه قصد داريم براي ماه عسل به يكي از جزاير اقيانوس هند برويم ولي ماه عسل واقعي اينجاست كه بعد از عروسي هر شب با خانواده هايمان سر مي كنيم و كلي لذت مي بريم. شايد باور نكنيد كه لذت اين عروسي بيشتر به خاطر آن است كه افراد خانواده هاي ما شب و روز با هم هستند و با آنكه هر خانواده از كشوري دور و نزديك آمده اند اما دلشان نمي خواهد يكديگر را ترك كنند و ما هم از بودن در كنار آنها لذت مي بريم.
پويا گفت: بهترين لحظه شب عروسي براي من زماني بود كه هديه خودم را به سايه دادم. اين هديه اتومبيل بنتلي بود كه با ديدن آن نه تنها سايه سوپرايز شد بلكه تمام مدعوين و مهمانان به وجد آمدند و تا مدتي درباره آن صحبت مي كردند.
از سايه و پويا درباره مراسم پاگشا كه فرداي عروسي برگزار مي شود، سؤال مي كنم و سايه مي گويد:
پا گشا را خانم "رها" و همسرشان آقاي "همايون نامجو" كه از دوستان نزديك بابا و ما هستند، گرفتند كه چه شب زيبا و گرمي بود.
در دست سايه و پويا انگشتري هاي عروسي را مي بينم كه مي درخشد و با هم هماهنگي از نظر نگين ها و حلقه دارد. علت هماهنگي را مي پرسم و سايه مي گويد: انگشتر مرا پويا طراحي كرد و من هم انگشتر پويا را طراحي كردم كه مانند دل هايمان به هم نزديك باشند. در اينجا بايد از جواهري Paironi Inc به مديريت "مجيد شِرف" كه انگشترهاي ما را آماده كرد، تشكر كنيم.
ضمن آرزوي خوشبختي براي اين عروس و داماد ايراني كه عاشقانه يكديگر را دوست دارند و براي رسيدن چنين روزي هفده سال صبر كرده اند تا پاي سفره عقد بنشينند، از آنها مي خواهم از كساني نام ببرند كه به عروسي رنگ و جلوه اي خاص دادند.
هر دو مي گويند: از ”نويد سهيليان“ كه مديريت عكاسي و فيلم برداري را به عهده داشت و بيش از 3000 عكس گرفت تا عكس هاي دلخواه ما را انتخاب كند. او حتي با هلي كوپتر برنامه اي براي فيلم برداري و عكس برداري اجرا كرد كه براي همه جالب بود. لباس عروسي از ”جواني فشن“ بود و لطف و محبت ”نازي“ خانم را فراموش نمي كنيم. "ساني وايت لايلك" گل آرايي و طراحي فضاي عروسي را به عهده داشت كه بسيار زيبا بود. كيك زيبا و بزرگ عروسي را ”رويال كيك“ درست كرده بود. ”كيترينگ بهادر“ پذيرايي بيش از 300 نفر را در شب عروسي به خوبي به عهده داشت و رضايت همه را جلب كرد. ”دي جي ال“ بهترين كارش را آن شب ارائه داد و از همه مهمتر هنرنمايي ”مارتيك“، دوست عزيز پدرم همه را شادمان كرد و تحت تأثير قرار داد.
و بدين ترتيب بود كه دختر وسطي ابي، عروس شد و آقاي صدا نيز قرار است در سال آينده اولين نوه خود را در آغوش گيرد.

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 12:7
دوشنبه دهم شهریور ۱۳۹۳
کنسرت گوگوش و ابی در آنتالیا

با سلام با چند از کنسرت گوگوش و ابی در آنتالیا در خدمت شما هستم.


ادامه‌‌ی مطلب
+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 13:3
شنبه یکم شهریور ۱۳۹۳
گزارشی از عروسی سایه در مجله تهران
پیام ابی به مناسبت درگذشت سیمین بهبهانی

 

سيمين بانوي شعر و غزل، مدتي است به دنبال كوچكترين خبري إز شما هستم، إز بدرود اول كه مشخص شد خبري صحيح نبود، تا به كما رفتن و رها كردن قلم كه چه دل شكن بود و بلاخره لحظه بدرود با جهان فاني و مراسم خاكسپاري. روزهاست با خود در جدل و كنكاشم كه بأيد تسلیتی بنويسم ولي قلمم قاصر است دستم نمي چرخد و كلمات با من قهر كرده اند. شايد مي بايستي عكسي إز شما و غزلي إز خودتان را دستمايه ام ميكردم كه بس راحتتر بود ولي وأي بر من و ما كه تك تكشان إز ايستادگي و زندگي مي گويند. نه, من در توانم نيست كه تسلیت بگويم مرگ در مقابل اسم زيبا يش حقير و كوچك است، أصلا اسم زيبا و پويا يش را در يك جمله با مرگ همسايه كردن گناهي است نابخشودني. تا ايران است, تا إيراني وجود دارد و تا فارسي زبانان بر پهنه گيتي زنده اند با انها زنده خواهي بود و أشعارت چراغ راهمان خواهد بود. به زندگي دوباره ات خوش امدي بانو، قلبت در ديوان أشعارت تا هميشه خواهد تپيد

 

 


 

گوگوش و ابی در شبی که مثل نام آنها همیشه ماندگار می ماند.

این روزها تب کنسرت مشترک ابی و گوگوش جنوب کالیفرنیا و خصوصا منطقه اورنج کانتی را فرا گرفته‌است. این دو خواننده بزرگ و نامدار موسیقی پاپ ایران که بی تردید از سوپر استارهای موسیقی ایران محسوب می شوند توانسته اند توجه بسیاری از ایرانیان و علاقمندان به موسیقی ایرانی را در سراسر جهان به خود و کنسرتی که در برخی شهرهای دنیا تا کنون به روی صحنه رفته است و قرار است در بسیاری از مراکز ایرانی نشین در کشورهای گوناگون نیز برگزار شود، به خود جلب کنند.

شاید شنیدن نام هر یک از این دو هنرمند کافی باشد تا ما را با تصور صدای دل نشین و ترانه‌ها های ماندگار آنها در دریای خاطراتمان غرق کند و دمی به خود بیاییم و ببینیم چه خاطره های تلخ و شیرینی از عشق و زندگی را با صدای آنها زیسته‌ایم.

گوگوش برای بسیاری از ایرانی ها و خصوصا سه نسل گذشته، پدران و مادران ما، خود ما و البته این روزها فرزندان ما ستاره‌ای تکرار نشدنی در تاریخ هنر و موسیقی ایران است که به حق لقب شاه ماهی دنیای هنر ایران را به خود گرفته است. او با داشتن صدایی اعجاب انگیز و اجرایی متفاوت از همان سال‌های نخستین حضورش روی صحنه ها توانست توجه همگان را به خود جلب کند و خیلی زود در مقامی قرار بگیرد که برای بسیاری از هنرمندان و مردم ساده کوچه و خیابان نقش یک الگو را بازی کند. اگرچه با وقوع انقلاب گوگوش برای بیش از بیست سال سکوت اختیار کرد، در ایران ماند و از دنیای هنر دوری گزید اما حتی به اندازه یک روز هم نشد که جامعه ایرانی، او، هنر و صدایش را فراموش کند. در دورانی که گوگوش در سکوت هنری بود اما بیش از هر زمان دیگری آثارش در دل و جوان نسل جوان ایران خانه کرد. کسانی که هم نسل او نبودند و شاید در مقام فرزندان او قرار داشتند اما بیش از همنسلان او به هنر، صدا و الگویی که ساخت عشق می ورزیدند. شاید همین عشق بود که به گوگوش یادآوری کرد هنوز برای بازنشستگی زود است و سرانجام پس از دو دهه سکوت گوگوش را راهی خارج از کشور کرد تا از او همه چیز را آغاز کند. گوگوش آمد واگرچه با کوله باری از تجربه اما در ابتدا ناآشنا به قواعد بازی هنر در غربت اما بی تردید ستاره اقبالش را با هوش سرشار خود در آمیخت و خیلی زود مسیر درست را یافت تا بار دیگر شکوه نامی که داشت را حفظ کرده و آثاری در خور شاه ماهی هنر ایران به علاقمندان تقدیم کند.

ابی هم بی اغراق از ماندگارترین و غیر قابل تکرارترین ستارگان موسیقی ایران است. ستاره‌ای که به دلیل صدای بی نظیر و شش دانگش لقب آقای صدا را به خود اختصاص داده است و حتی در خارج از فضای ایرانی موسیقی نیز به ندرت و انگشت شمار کسانی را می‌توان یافت که پا به پای حنجره طلایی او توانایی خواندن داشته باشند. ابی که از ابتدای انقلاب شوم 1357 خورشیدی راهی غربت شد در طول سی و چند سال گذشته، همنشین بسیاری از خاطرات مردم ایران در داخل و خارج از کشور بوده است. ترانه‌های بی نظیر او چه آنها که پیش از انقلاب در ایران اجرا کرد و چه عمده آثاری که از او در خارج از ایران منتشر شد موید این نکته است که همواره سلیقه مخاطب را با احساس خود پیوند داده است و کوشیده تا آثاری را از خود به یادگار گذارد که یادگار عاشقانه‌های مردمش باشد. ابی در آخرین سال‌های دوره سکوت گوگوش در حرکتی ارزشمند مجموعه‌ای از آثار خانم گوگوش را با صدای مخملین خود در قالب شاهکاری شنیدنی بازخوانی کرد که بی تردید می شد در آن اوج هنر را به وضوح دید.

نام هر یک از این دو ستاره ماندگار موسیقی برای آنکه خیل کثیری از علاقمندان به آنها را به پای گیشه های خرید بلیط کنسرت بکشد کافیست. چناچنچه در سال‌های اخیر و خصوصا در شهر لس‌آنجلس که به دلیل آنکه خانه اکثر هنرمندان است و مردم به دیدن هنرمندان محبوبشان در میهمانی‌ها، مراسم عمومی و اماکن گوناگون عادت دارند، کنسرت ها با نوعی رکود همراه بوده‌است، اسم گوگوش یا ابی در کنار شمار دیگری از هنرمندان برجسته و ماندگار همواره توانسته است سالن‌های بزرگی را پر از علاقمندان کند. نکته‌ای که برخاسته از توجه مردم به هنرمندان و کوشش آنها در حمایت از هنر موسیقی مردمی ایران در خارج از کشور است.

اما در شرایط کنونی این دو هنرمند که علاوه بر آشنایی و تسلط خارق العاده به هنر خود، بی تردید از هوش بالای اجتماعی در توجه به نیازهای مخاطبان برخوردارند، توانسته‌اند با تمرین و ممارست به کنسرتی مشترک دست یابند که بیش از پیش پاسخگوی نیاز هنر دوستان باشد. آنها با درک درست از شرایط سخت اقتصادی مردم، رقابتی شدن بازار کنسرت‌ها که در هر ماه و هفته با برنامه‌های متعدد و در برخی از ایام سال حتی با برنامه های همزمان موجب تشدد رای علاقمندان در انتخاب گزینه‌ای که می پسندند است، اینبار کار را برای همه راحت کرده اند. انتخاب گوگوش و ابی در کنار هم و روی یک استیج کار هر علاقمندی را راحت می‌کند چرا که میداند به شبی بی نظیر و ماندگار پا خواهد گذاشت که تا دیر باز زندگی خاطره‌اش در ذهن هر بیننده‌ای ماندگار است.

البته ذکر این نکته بسیار مهم است که اجرای کنسرت های مشترک کار ساده ای نیست. هنرمندان برای اجرای چنین کنسرت‌هایی باید برای مدت‌ها با هم تمرین کنند، تم خاصی از ترانه‌ها و موسیقی ها تنظیم شود و یک یا چند کار دو صدایی تازه تولید گردد. علاوه بر آنکه وقتی پای نام‌های بزرگی ماند ابی و گوگوش در میان باشد این کار سخت تر هم می شود که چگونه دو چهره صاحب نام به گونه‌ای روی استیج قرار بگیرند که هیچیک بر دیگری سایه نیاندازد؟! مشکلی که در برخی کارهای مشترک بین هنرمندان که پیش از این با هم کارها و کنسرت‌های مشترک داشته‌اند وجود داشته و حتی موجب برخی دلخوری‌ها و قطع همکاری ها را هم فراهم آورده است. از همین روست که میبینیم در پس پرده زیبایی که گوگوش و ابی روی صحنه می برند صرف ساعت ها، روزها و هفته ها تلاش، هماهنگی، برنامه ریزی و مطالعه قرار دارد تا بتواند مصداق عینی این ضرب المثل که می گوید: « دو پادشاه در اقلیمی نگنجند» را به« دو هنرمند سوپر استار بر صحنه بیایند» مبدل کند.

این حرکت ارزشمند که بی تردید در سابقه هنر ایران بی سبقه نیست باید سرلوحه بسیاری از هنرمندان ما باشد تا همه متوجه شویم اگر با توجه به شرای سخت اقتصادی در جامعه و کاهش میزان استقبال مردم از حمایت از فعالیت‌های هنری، کنسرت های 15 تا 20 هزار نفره در دهه 1990 دیگر به خاطره ای دور تبدیل شده است، اما می توان با نوآوری، خلاقیت، همدلی و همکاری مشترک ستارگان نامدار بار دیگر شکوه هنمنشینی عاشقانه چندین نسل از ایرانیان و ایرانی تباران را بار دیگر در شهرهای گوناگون دنیا که مرکز تجمع ایرانیان است از نو طرح انداخت.

بی تردید این جاده برای همدلی و همراهی همه هنرمندان باز است و یه یقین باید در آینده شاهد صحنه‌هایی پر شور از همدلی و نزدیکی بسیاری از هنرمندان خوب کشورمان در کنار یکدیگر باشم. صحنه‌هایی که بیش از هر چیز خواهد توانست شوق و استقبال مردم هنردوست مان را به همراه داشته باشد.

 


 

”سایه حامدی“ دختر ”ابـــــــــــی“ آقای صدا ، عروس شد


• شنبه ۹‌ آگوست شهر مالیبو شاهد عروسی یک زوج ایرانی بود. عروس دختر ”ابی“ خواننده محبوب و داماد بیزینس من و موفق، که از پنج سالگی در آمریکا زندگی می کند.
عروس ”سایه حامدی“ ۳۷‌ ساله و داماد ”پویا اعرابی“ ۳۹‌ ساله، با یک سابقه دوستی ۱۷‌ ساله در میان شور و هیجان خانواده های خود به خانه بخت رفتند.
در مراسم عروسی که اختصاص به حضور فامیل و دوستان نزدیک عروس و داماد داشت، گروهی از هنرمندان نیز حضور داشتند و با آنکه دی جی ”ال“ فضای عروسی را شاد می کرد، ”مارتیک“ خواننده خوش صدا و دوست دیرینه ابی چند ترانه از اجراهای خود را خواند که شور و حال ویژه ای به مراسم عروسی داد.
سایه، عروس خانم، دختر وسطی ابی و ”فروزه مقدادی–حامدی“ است.سایه در این مراسم آرزوی خوشبختی و عروس شدن دو خواهرش ”خاتون“ و ”عسل“ را می کرد و در فرصت های مناسب به آغوش پدر و مادرش می رفت.
سایه فوق لیسانس مدیریت بازرگانی و کامپیوتر دارد و پویا اعرابی پس از دوران دانشجویی به سوی خواسته اش، حضور در بازار کار آمریکا رفت و هم اکنون بیزینس من موفقی است.پویا در شب عروسی یک اتومبیل گران قیمت بنتلی سورمه ای رنگ که تودوزی کرم دارد به عروس خود هدیه کرد.
در آغاز مراسم عروسی، ابی به عنوان پدر عروس و فروزه مادر عروس، سایه را با لباس عروسی زیبایی که به تن داشت به میان مدعوین آوردند و سپس برنامه های شادی، آغاز گشت.
ابی با همسرش مهشید لحظات شادی را در عروسی سایه و پویا می گذراندند. مراسمی که با هزینه ابی و مهشید بر پا شده بود و فروزه مادر سایه نیز در تدارک آن زحمت کشیده بود. در مراسم، مهشید همسر ابی از طرف ابی و خودش گردنبند گرانقیمتی به عروس هدیه داد و فروزه نیز یک ساعت ”رولکس“ سفارشی را از طرف خود و دخترانش خاتون و عسل به داماد هدیه کرد. ”فرشید“ برادر خوانده سایه نیز یک گوشواره زیبا به عروس هدیه کرد.
فروزه به عنوان مادر عروس سخنان جالبی همراه با شعر جالبی که ”جنتی عطایی“ به مناسبت عروسی سایه برای او از اروپا فرستاده بود، بیان کرد و ابی پدر عروس در سخنان خود ضمن تشکر از فروزه به مدعوین گفت فروزه همه چیز را گفته اما من هم باید بگویم که احساس فوق العاده زیبایی دارم که شاهد به خانه بخت رفتن دخترم سایه هستم و از صمیم قلب برای او و دامادم پویا که جوان بسیار فعال و با مسئولیتی است، آرزوی خوشبختی و سلامتی می کنم.
پس از آن مهشید همسر ابی با توجه به بیست سال رابطه دوستانه با دختران ابی، گفت: من خاطرات بسیار خوبی با خاتون، سایه و عسل دارم و اکنون که می بینم سایه با خوشحالی به خانه بخت می رود بسیار خوشحال هستم و برای عروس و داماد آرزوی سعادت دارم.
در مراسم عروسی سایه و پویا، کیک عروسی و سفره عقد جلب توجه می کرد، که سفره عقد توسط مادر داماد، ”گیتی سرباز“ طراحی و چیده شده بود.
در مراسم شادی آفرین عروسی سایه و پویا که در منزل ”آقای احمدیان“ درشهر مالیبو بر پا شد شهرام صولتی،‌شادمهر عقیلی، منوچهر چشم آذر، نوشین شماعی زاده، گلی شب پره، صادق نو جوکی، آندرانیک و آیدا حضور داشتند.
مدیریت عکاسی و فیلمبرداری این مراسم با ”نوید سهیلیان“ بود و ”جٌوانی فشن“ به مدیریت خانم ”نازی“ طرح و دوخت لباس عروس را به عهده داشت، دکوراسیون و گل آرایی توسط کمپانی ”وایت لایلک“ انجام شده بود و کیترینگ ”بهادر“ در تهیه غذا و پذیرایی از مهمانان توجه کلیه مدعوین را به خود جلب کرد.

 

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 7:51
دوشنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۳
دانلود کنسرت ابی و گوگوش
با سلام

 

با دانلود دو فایل صوتی از کنسرت گوگوش و ابی در Honda Center در خدمت شما دوستان و همراهان هستم.

 

 

 دو پنجره

نوستالژی

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 11:18
یکشنبه نوزدهم مرداد ۱۳۹۳
دادگاه موسیقی

به نقل از کمپین انتخاب " ابــی حامــدی" به عنوان بهترین خواننده ی یکـصد سال اخــیر :

امروز دادگاه جانان ترانه بود و همگی منتظر خبری از این دادگاه هستیم ! متاسفانه باید منتظر هر خبر بدی باشیم‌ ، امیدواریم که اتفاقی نیافته .

دادگاه "یغما گلرویی - علیرضا افکاری - افشین مقدم و روزبه بمانی" امروز برگزار شد ؛ افشین مقدم و علیرضا افکاری تنها به خاطر ساخت یک آلبوم برای "ابی" به زندان رفتند و بازجویی شدند ... افسوس!

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 17:23
دوشنبه نوزدهم خرداد ۱۳۹۳
عکس های جدید از ابی
با سلام

جمعه 23 خرداد مصاحبه ابی در برنامه چند -- شنبه -- با سینا

کنسرت نوستالژی در مطبوعات امارات

 

ابی در تولد خانوم گوگوش

ابی و سحر خواننده جوان این روزای موسیقی

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 12:11
شنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۹۳
کنسرت ابی در ایتالیا

با سلام

عکس جدید ابی در ایتالیا

کنسرت ابی در ایتالیا

 

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 11:54
یکشنبه سی و یکم فروردین ۱۳۹۳
کنسرت گوگوش و ابی در کانادا

 

 


 
با سلام

بعد از کنسرت موفق گوگوش و ابی در دبی، اینبار نوبت کانادا هست که شاهد این رویداد عظیم باشه. گوگوش و ابی در 21 ژوئن 2014 در سالن AIR CANADA CENTRE با هم به روی صحنه می روند.این سالن یک سالن ورزشی می باشد.

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 12:20
شنبه دوم فروردین ۱۳۹۳
کنسرت دبی - نوستالژی
با سلام و تبریک سال نو

دوستان عزیز، من فایل های زیر رو به صورت mp3 دانلود کردم و خودم تصویری این فایل ها رو به علت سرعت پایین نتونستم دانلود کنم، شرمنده ام به خدا

 
 
 
 


آهنگ پل

صحبت های گوگوش و ابی

شوخی گوگوش و ابی


عکس هایی از کنسرت ابی و گوگوش

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 1:19
یکشنبه بیست و پنجم اسفند ۱۳۹۲
کنسرت نوستالژی

هر بار که این عکس ها رو می بینم افسوس می خورم چرا هنرمند محبوبم رو نباید تو خاک خودم و خودش ببینم، واقعاً گناه این هنرمند ها چیه؟؟؟؟؟

نمی دونم یه حسی همیشه تو وجود و ذهنم هست که تو خود ترانه های ابی میشه به خودش رسید، میشه ابی رو حس کرد


به تو که خاطره هامو به همیشه می بری

........
نیستی اما یادت این اینجاست

ظرفیت سالن 6000 نفر می باشد
+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 12:56
جمعه شانزدهم اسفند ۱۳۹۲
نوستالژی
ابی به همراه نوه های خانوم گوگوش به نام های دارا و مایا که احتمالاٌ این عکس مربوط به تمرین این دو هنرمند برای کنسرت می باشد.


بابک امینی، رهبر ارکستر کنسرت گوگوش و ابی هستند.ما ایرانی ها عادت خیلی بدی داریم و اون هم اینه که هیچ وقت به نظرات هم احترام نمی زاریم الان که دارم این پست رو می نویسم می ترسم یه وقت دیگران هم بیان و شروع کنن به فحش دادن ولی خوبه که به دیدگاه های هم احترام بزاریم.

وقتی پیام های دوستان رو در ف-ی-س بوک گوگوش می خونم می بینم که طرفداران گوگوش بعضی ها بسیار زیبا می دونن این کار رو و بعضی دیگر درست انتقاد می کنن.

اما وقتی به صفحه شخصی ابی یا صفحات دیگر طرفداران ابی در ف-ی-س بوک سر می زنیم می بینیم بعضی از دوستان از الفاظ بسیار ناشایست استفاده می کنن به حدی که آدم نمی دونه مگه تو ترانه به پدر یا مادرشون فحش رکیک دادن که اینجوری از ترانه انتقاد می کنن و این الفاظ زشت رو بکار می برن

اگه ترانه بده خیلی منطقی بیان کن اگه ترانه قشنگ بود به دلت نشست بیا از خواننده ات تشکر کن.

من نظر خودم رو بیان می کنم من که 20 سالم هست و نسل سومی هستم موسیقی حال حاضر ما کلامش عوض شده، عشق یه چیز دیگس حرف سیاسی یه چیزی دیگه شده ترانه اجتماعی یه جور دیگس ما همش میاییم ترانه ها رو با ترانه های قدیمی مقایسه می کنیم می گیم نوستالژی کجا و نون و پنیر کجا؟؟ دوستان می گن کاشکی این دو هنرمند با ایرج و فرید کار می کردن با اردلان شهیار کار می کردن حالا همین دوستان بیان و در این چند سال آلبوم توکا و مهرداد آسمانی که ترانه هایی از ایرج جنتی بود رو با ترانه های گذشته اش مقایسه کنن یه ترانه برای خانوم توکا به اسم 6 دقیقه نوشتن به نظر شما این ترانه رو میشه با ترانه های قدیمی ایرج مقایسه کرد؟؟؟

در همون اوایل همکاری خانوم گوگوش با شهیار قنبری این دوره جزء بدترین دوره های خانوم گوگوش بود ( نظر من، چون من آهنگ زیاد گوش می دم ) چون همش سیاسی خوند این رو میشه از بازخورد طرفداران خانوم گوگوش فهمید ، طرفدار خانوم گوگوش آلبوم جدید ایشون فکر کنم اسمش اعجاز باشه رو بیشتر پسندیده تا آلبوم های سابق خانوم گوگوش و همکاری با شهیار قنبری

در آلبوم معجزه خاموش آقای داریوش که از ترانه سرا های قدیمی همچون ایرج – شهیار و اردلان و روزبه بمانی بود و آهنگ سازی فرید زلاند و علیرضا افکاری بود طرفدار داریوش با ترانه های همدرد و تصویر رویا که ترانه سرای این دو اثر روزبه بمانی و آهنگساز علیرضا افکاری  بود ارتباط بیشتری برقرار کرد که باعث شد داریوش آلبوم بعدی خودش رو با این دو هنرمند جوان کار کنه و باعث خلق دنیای این روزای من شد که واقعاً دوستان محترم اگه به ملودی ها و ترانه گوش کنن لذت می برنن این هم از باز خورد طرفداران داریوش میشه فهمید.

اما ترانه نوستالژی رو نباید مدام بیاییم با ترانه های سابق مقایسه کرد، ترانه ای از سرگذشت دو خواننده بود بله می تونست بهتر باشه اگه بخواهیم اینجوری فکر کنیم که ترانه های گذشته هم می تونست بهتر باشه

باید خوشحال باشیم از همکاری دو هنرمندی که سال ها با اون ها خاطره داریم، خود من که همیشه کنسرت ابی به یاد گوگوش رو همیشه گوش می کنم، همیشه دوست داشتم تو این سن که به نظر خود من احساس ابی خیلی زیبا تر شده دوست داشتم که ترانه دو پنجره رو بخونه و ... و می دونم که خیلی ها مشتاق این همکاری بودن حالا که این همکاری اتفاق افتاده می آییم و  یکسری مسائل پیش پا افتاده رو می کشیم جلو

      · چرا اسم ابی اول نمیاد؟

      · چرا تو تیزر دوم اول عکس گوگوش می یاد بعد ابی؟

      · چرا تو تیزر اول ابی میره سمت گوگوش؟

      ·چرا ترانه رو گوگوش شروع می کنه؟

من فکر کنم که خود ابی هم اصلاً دنبال سوالات بالا نیست و اصلاً براش مهم نیست، بلکه برای دو هنرمند فقط همکاری مهمه، فقط یادگاری برای نسل های بعد

نسلی که با آهنگ عطسه ساسی مانکن حال می کنه صد در صد از ترانه های با مفهومه امثالی مثله ابی و داریوش و گوگوش و .... بدش می یاد.

یکی موند و یکیمون رفت جهان ما دو قسمت شد

یکی تنها توی خاکش یکی راهی غربت شد

یکیمون از قفس پر زد یکی خواست و نمی تونست

نگاهش رو به دریا بود ولی راه و نمی دونست

دو تا آینده مبهم یه تابستون بی خورشید 

همون فصلی که رویامون مثل ارتش فروپاشید

میون زمزمه هامون یه آهنگ یادگاری موند

یکی مون از خدا دور شد یکی هنوز نماز میخوند

تو و عکسای دیروزت منو شعرای این دفتر

توی نوستالژی جاموندیم به زیر خاک و خاکستر

به دنیا اومدیم اما ما این دنیا رو نشناختیم

چه میموندیم چه میرفتیم بهم بازی رو می باختیم

یکی از ما تموم زندگیشو توی تشویش تنهایی سفر کرد

نمیدونست خودش رو جا گذاشته که یه حسی تو قلبش میگه برگرد

یکی از ما هنوزم رو به دریا توی دنیا دیروزش اسیره

یه خواهش از خدا داره که شاید جوونیشو بتونه پس بگیره

تو و عکسای دیروزت منو شعرای این دفتر

توی نوستالژی جاموندیم به زیر خاک و خاکستر

به دنیا اومدیم اما ما این دنیا رو نشناختیم

چه میموندیم چه میرفتیم بهم بازی رو می باختیم

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 15:35
شنبه سوم اسفند ۱۳۹۲
چند عکس از ابی
دیشب در برنامه تلخ و شیرین اعلام شد که کلیپ مشترک گوگوش و ابی قبل از 4 مارچ پخش خواهد شد حالا راست و دروغش رو من نمی دونم

ابی و مهشید در حال تماشای مسابقات بسکتبال حرفه ای NBA


صحبت های شهرام شب پره در برنامه تلخ و شیرین که 5 دقیقه می باشد و صوتی هست این فایل. گوش دادن به این فایل خالی از لطف نیست
 

ﺳﻮﺭﭘﺮﺍﯾﺰ ! ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﯾﺰ ﺗﺎ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺁﻫﻨﮓ ﻭ ﻣﻮﺯﯾﮏ ﻭﯾﺪﺋﻮﯼ ﺟﺪﯾﺪ "ﺍﺑﯽ و گوگوش " ﺑﺎﺷﯿﺪ ,  ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺧﺒﺮﻫﺎﯼ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﯾﻦ ﺁﻫﻨﮓ ﻭ ﻣﻮﺯﯾﮏ ﻭﯾﺪﺋﻮ
+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 12:59
شنبه نوزدهم بهمن ۱۳۹۲
کنسرت ابی و گوگوش

ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻭﯾﺪﺋﻮﻫﺎﯼ ﺷﻤﺎ ﻫﺴﺘﯿﻢ! ﻟﯿﺴﺖِ ﺯﯾﺮ ﺷﺎﻣﻞ ﺗﻌﺪﺍﺩﯼ ﺍﺯ ﺁﻫﻨﮓ ﻫﺎﯾﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﺮﺩﯾﻦ . ﺣﺎﻻ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺨﻮﺍﯾﻢ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺮﺍﻧﻪﻫﺎﯼ ﺯﯾﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺎ ﯾﮏ ﻭﯾﺪﺋﻮ ﺑﻪ ﺁﺩﺭﺱ " playlist@manoto1.com " ﺑﻔﺮﺳﺘﯿﻦ. ﻣﺤﺘﻮﺍﯼ ﻭﯾﺪﺋﻮ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ - ﯾﮏ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﺍﺯ ﺗﺮﺍﻧﻪ ﺑﺎﺷﻪ - ﺧﻮﻧﺪﻥ ﻗﺴﻤﺘﯽ ﺍﺯ ﺗﺮﺍﻧﻪ ﺑﺎﺷﻪ - ﭘﯿﻐﺎﻣﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻮﺍﻧﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ ﻭ ﯾﺎ ﻫﺮ ﻭﯾﺪﺋﻮِ ﺧﻼﻕ ﺩﯾﮕﻪﺍﯼ. ﻣﺪﺕ ﺯﻣﺎﻧﻪ ﻭﯾﺪﺋﻮ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺯ ۱ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺑﺎﺷﻪ . ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺧﻼﻗﯿﺖ ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﻭﯾﺪﺋﻮﻫﺎ ﻫﺴﺘﯿﻢ. از آقای ابی آهنگ های یه دختر - عسل در لیست اول میباشد


کنسرت ابی و گوگوش با یک رو تاخیر انجام می شود.

 Persian Music Industry has reached an unbelievable height! Two of Persian ultimate favorite legendary are collaborating in a once in a lifetime live performance this Nowrooz in Dubai 21 friday March 2014. The man with the golden voice , Master of The Voice Ebi with Persia's one and only Diva Googoosh will perform together on one stage for the first time in history.

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 18:31
پنجشنبه پنجم دی ۱۳۹۲
کنسرت 2002
با سلام

سرم خیلی شلوغه شدید

بنا به درخواست دوستان دوباره آهنگ کی اشکاتو پاک میکنه که ابی در کنسرت 2002 اجرا کردن که البته در حد 20 30 ثانیه هست رو دوباره برای شما دوستان قرار دادم.

به امید اینکه روزی این ویدیو رو به صورت کامل ببینیم که آرزوی من هست


کی اشکاتو پاک می کنه

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 12:14
شنبه بیست و پنجم آبان ۱۳۹۲
I Can Hear Christmas
از دست ِ من میری از دست ِ تو میرم
تو زنده میمونی
منم که میمیرم
تو رفتی از پیشم دنیام و غم برداشت
برداشت ِ ما از عشق
باهم تفاوت داشت
.
این آخرین باره من ازت میخوام
برگردی خونه
این آخرین باره من ازت میخوام
عاقل شی دیوونه
این آخرین باره من ازت میخوام
برگردی خونه
این آخرین باره من ازت میخوام
عاقل شی دیوونه
.
.
.
اونقدر بزرگ ِ تنهایی ِ این مرد
که حتی تو دریا
نمیشه غرقش کرد
من عاشقت هستم اینو نمیفهمی
یه چیز و میدونم
که خیلی بیرحمی
همیشه میگفتی شاهی گدایی کن
ظالم.بمون اما
مظلوم نمایی کن
هرچی بدی کردی پای ِ من بنویس
نتیجه ی ِ این عشق
بازم مساوی نیست
.
این آخرین باره من ازت میخوام
برگردی خونه
این آخرین باره من ازت میخوام
عاقل شی دیوونه
این آخرین باره من ازت میخوام
برگردی خونه
این آخرین باره من ازت میخوام
عاقل شی دیوونه

با سلام

مدتی گرفتار بودم و هنوزم هستم. بالاخره آهنگ آقای ابی با خانوم کولت البته ورژن اصلی نیست، که وزژن اصلی و ویدیو این آهنگ در 28 آبان منتشر خواهد شد.

 

 

I Can Har Christmas

 

 


بزودی با چند ویدیو از آقای صدا آپ خواهم شد


آهنگ های نفس نفس - زندونی - پوست شیر و مداد رنگی مربوط به کنسرت ابی و داریوش می باشد و به صورت تصویری

  

زندونی

لینک در آینده قرار خواهد گرفت


 

پوست شیرمداد رنگی 

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 15:5
دوشنبه ششم آبان ۱۳۹۲
کنسرت نوکیا تیاتر ابی و شادمهر

با سلام

در برنامه تلخ و شیرین اعلام شد که فیلم برداری مستند ابی به پایان رسید و در حال ویرایش و تدوین این مستند هستند که به زودی پخش خواهد شدبا سلام

کنسرت بزرگ ابی و شادمهر هم برگزار شد و فعلا دو آهنگ در سایت یو--تو-ب موجوده که برای شما به صورت صوتی قرار دادم. این عکس رو قرار دادم تا یه وقت فکر نکنید که ویدیو دانلود می کنم و برای شما دوستان فایل صوتی قرار می دم به هر صورت سرعت اینجوریه دیگه

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 13:34
پنجشنبه بیست و پنجم مهر ۱۳۹۲
گفت و گوی تازه ابی و شادمهر با مجله جوانان درباره کنسرت نوکیا تیاتر
به زودی ساخت موزیک ویدئوی جدیدی آغاز خواهد شد , به کارگردانی "نوید اخوان" به همراهی "یاسمین قاسمی" .کنسرت بزرگ «رویای ما» با حضور دو چهره محبوب موزیک ابی و شادمهر عقیلی، شنبه 26 اکتبر 2013 در نوکیا تیاتر لس آنجلس اجرا میشود.
با ابی درباره این کنسرت، مصاحبه تازه ای انجام دادیم که دیدگاه این چهره محبوب 3 نسل را ارائه میدهد.
• از ابی می پرسم همکاری با شادمهرعقیلی چگونه آغاز شد و بعد ادامه یافت؟
می گوید: بعد از صحبت هایی که قبلا با شادمهر عقیلی داشتم، یک شب بسیار صمیمی درخانه شادمهر، در این باره جدی تر حرف زدیم، شادمهر همانجا آهنگ بسیار زیبای «نوازش» را که ساخته بود بمن هدیه داد، آهنگی که از همان لحظه به دلم نشست، همانجا قرار و مدار تور بزرگی را با هم گذاشتیم، قرار حدود 8 کنسرت در امریکا، کانادا واروپا بود، ولی چنان با موفقیت خوبی روبرو شد که به 17 کنسرت انجامید. در این فاصله شادمهر دوآهنگ زیبای دیگر «رویای ما» و «یک دختر» را ساخت که تور هم با نام «رویای ما» شروع شده  و ادامه یافت.
آهنگهایی که شادمهر ساخته بود، خیلی دلنشین و تاثیرگذار بود ترانه های «یغما گلروئی» هم به آن رنگ دیگری زد، ما اصلا انتظار چنین استقبالی را نداشتیم، چون در واشنگتن از یک ماه قبل سولداوت شد، در سن حوزه، از دو هفته قبل بلیط ها تمام شد، یعنی در شهرهایی که کنسرت ها با جمعیت زیادی روبرو نمیشود، بعد درکانادا 4 کنسرت داشتیم که با استقبال غیرمنتظره ای همراه شد. کنسرت ها به اروپا و امریکا کشیده شد و درواقع حسن ختام این کنسرت ها که از مرز 17 اجرا گذشت، در امریکا در شنبه شب 26 اکتبر درنوکیا تیاتر است. البته ماهنوز 4 کنسرت دیگر در استرالیا در ماه دسامبر داریم.
چون همیشه برای لس آنجلس تدارک وسیعی دیده ایم، در بزرگترین سالن بین المللی یعنی نوکیا تیاتر روی صحنه میرویم ما با هم روی صحنه آهنگهای مشترک رویای ما، یک دختر و نوازش را اجرا می کنیم.شادمهر باهمان توانایی خاص خود روی صحنه پیانو می نوازد، گیتار میزند و ویلن میزند. در لس آنجلس قرار است من و شادمهر هرکدام چند آهنگ همدیگر را بخوانیم  یک کنسرت کاملا متفاوت است که تا امروز شاید اجرا نشده است.
• شادمهر را چگونه دیدی؟ شادمهر یک هنرمند توانا چه در نوازندگی، چه سازندگی و چه خوانندگی است،ولی دیدگاه یک پیشگام چون ابی بسیار اهمیت دارد.
- باخودم می گویم کاش زودتر با این هنرمند خوب وتوانا آشنا می شدم، کارکردن با شادمهر صمیمانه ومهربانانه و توام بااحترام است، من با بسیاری از همکارانم روی صحنه رفته ام، بسیاری از آنها مسئله ساز بودند ولی من با شادمهر نه تنها مشکلی نداشتم بلکه با احترام متقابل و احساس خوب،هماهنگ پیش رفتیم، شادمهر موزیسین خوب، خواننده ای توانا و شخصیت جالبی دارد. شادمهر اهل هیاهو و باهمه بجوش نیست، ولی همه ویژگی های یک هنرمند را دارد.
ما شادترین و پرانرژی ترین برنامه ها را با هم داشتیم، آن شب که اورا درخانه اش دیدم، آهنگ بسیار زیبای نوازش را که می توانست خودبخواند و در کارنامه اش جای بدهد بمن هدیه داد، به حسن نیت و اخلاق ویژه اش پی بردم.
•استقبال مردم همه جا پرشور بود؟
- بجرات مردم از همه سن و سال و سلیقه ای در هر نقطه که ما برنامه داشتیم، با ما همصدا بودند، چون در این کنسرت ها، آهنگها، اجراهای متفاوت و آثار مشترک، رنگ دیگری به فضا زده بود. ما می دیدیم که مردم چگونه با ما همه آهنگها را می خوانند، جالب اینکه همه آنچه آنها طلب می کردند، ما برایشان آماده کرده بودیم.
نسل جوان ما در خارج، اینروزها به ترانه ایرانی توجه و علاقه خاصی نشان می دهد و این نشانه خوبی برای  آینده موسیقی ایران در خارج است.
من درباره اجرای کاملا متفاوت و بسیار شیرین و دیدنی شب 26 اکتبر حرفی نمی زنم چون برنامه گذاران جوان و با تجربه ونوگرای این کنسرت ها،براستی سنگ تمام گذاشته اند و ما با انرژی خاصی روی صحنه می رویم.


شادمهر عقیلی یک نوازنده توانا، یک موزیسین باذوق و حرفه ای و یک خواننده محبوب و آگاه است که مخاطبان خود را از مردم عادی تا قشر روشنفکر برگزیده و در دل همه حسابی جای دارد.
کنسرت های مشترک شادمهر و ابی اینروزها در سراسر جهان با اقبال روبروست. کنسرت لس آنجلس بهانه ی این گفتگوست:


***

با چه احساسی اين کنسرت های مشترک را با ابی برگزارمی کنی؟ اصولا ابی را چگونه می شناختی؟ چگونه با هم آغاز همکاری کرديد؟
آهنگ‌سازی، نوازندگی و موسیقی به هر حال بیان روح زمانه در آواهاست. این آواها، تنظیم این موسیقی در ژانر پاپ (که خب موسیقی مردمی است)، باید بتواند با روح زمانه خود رابطه بگیرد؛ وگرنه به عنوان یک اثر هنری، نمی‌تواند رابطه گسترده ای با شالوده احساسات مخاطبش برقرار کند.
موسیقی به هر حال هنری انتزاعی است. یعنی در انتزاع آواها، صداها، ریتم، ... با احساس مخاطب رابطه می‌گیرد. آهنگساز باید متوجه وضعیت تاریخی مخاطب موسیقی‌اش باشد؛ باید جزئی از این وضعیت تاریخی باشد که بتواند موسیقی‌ای بسازد در خور احساسات مردم در همان دوران تاریخی. کارهای مشترک ابی و من در چنین شرایطی ایجاد شده‌اند. ابی به عنوان یکی از مردمی‌ترین هنرمندان ایران سال‌هاست که متوجه روح زمانه خود بوده و من هم به عنوان یک هنرمند جوان، از زمان دوران تحصیلم در هنرستان موسیقی، متوجه این انتخاب ابی بودم و این انتخاب را تحسین می‌کردم. یعنی تحسین می‌کردم که ابی انتخاب کرده است که هنرمندی باشد، برای مردم و در میان مردم.
زمانی که در سال ۲۰۰۹، فرصتی برای همکاری با ابی به وجود آمد، برای من به عنوان یک هنرمند بسیار ارزشمند بود. چرا که می‌توانستم در کنار ابی باشم و جزئی از پروژه مشترک هنری‌ای باشم که ماهیت هنری آن مردمی بودن، بود.
مردم چه آهنگهايی را بيشتر طلب می کنند؟
 اصلا تفاوتی ميان خواسته های مردم امروز دوستدار موسيقی ايرانی با مردم 10 و 20 سال پيش می بينی؟
در مورد سلیقه موسیقیایی مردم ایران یا حالا فارسی زبانان کشورهای دیگر مانند تاجیکستان و افغانستان که رابطه خوبی با موسیقی پاپ ایران دارند، واقعاً نمی‌شود نظر کلی داد. نمی‌شود گفت مردم ۱۰ سال پیش سلیقه‌شان فلان طور بود و امروز جور دیگری است. به هر حال سلیقه همه اهمیت دارد و این گوناگونی سلیقه‌هاست که رابطه مخاطب موسیقی را با ترانه سرا، آهنگساز و خواننده، ایجاد می‌کند.
هنر پیش از جنبش هنر پاپ به هر حال ماهیتی اشرافی داشت. این مرتبه بندی‌های ارزشی سال‌هاست از بین رفته است و اهل موسیقی ناچارند در رابطه با مخاطبشان، گوناگونی‌ها و به قولی «دایورستی» را به رسمیت بشناسند. از این لحاظ شاید موسیقی پاپ امروز در مقایسه با موسیقی ۱۰ یا ۲۰ سال پیش این تفاوت را داشته باشد که کم کم از آن حالت متعالی خارج شده و دارد سلیقه های متفاوت مخاطبان موسیقی پاپ را به رسمیت می‌شناسد. من فکر می‌کنم همین هم خواسته مردم است. اگر خواسته مردم نبود به هر حال ما شاهد این تغییرات نبودیم و این گوناگونی‌ها در خود موسیقی مشهود نبود.
در جديدترين آلبوم ات چه آثاری جای دارد؟ در کنسرت لس آنجلس چه آهنگهايی اجرا می کنی؟
ترانه های جدید آلبوم «طرفدار» را برای شما در کنسرت لس‌آنجلس اجرا خواهیم کرد؛ آهنگ‌های قدیمی پرطرفدار هم حتماً در برنامه است و البته چند قطعه هم مشترک هم با ابی عزیز اجرا خواهیم کرد.

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 10:40
سه شنبه شانزدهم مهر ۱۳۹۲
میکس دوم کنسرت ها

با سلام

با قسمت دوم میکس کنسرت های ابی در خدمت شما هستم و امیدوارم که لذت ببرید.

آهنگ های موجود در این میکس:

طلاق ( از خانوم گوگوش ) - کویر- عاشقانه - خاکستری - خالی

 

میکس دوم کنسرت ابی

+ نويسنده : فرهاد / زمان ارسال : 13:33